Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син Алли Мазур допоміг матусі вести випуск ТСН.Тижня

Артем приніс у студію свого домашнього улюбленця - кота Мусика.

До дня кота, який сьогодні відзначають у Європі, ведуча ТСН.Тиждень Алла Мазур показала телеглядачам свого домашнього улюбленця - Мусика.

А допоміг телеведучій її син Артем - хлопець заніс кота у студію. Як розповіла зіркова матуся, вдома має двох котів - Мусика та Асю. І якби не було допомоги, зайнятій зірці було б складно давати ради з тваринами.

“На щастя, допомагає мій син Артем. Він їхній найбільший прихильник і доглядальник.От і сюди не відпустив Мусика одного, а привіз особисто”, - розповіла Мазур в ефірі.

Нагадаємо, раніше Алла Мазур ділилась з глядачами захопленнями свого сина - 10-річний Артем має свій відеоблог, для якого сам створює контент. Коти телезірки також звичні до “роботи в кадрі” - Мусик та Ася брали участь у родинній фотосесії телеведучої. Крім того Ася потрапила до родини зірки також з прямого ефіру - Алла Мазур та Артем забрали бездомне кошеня під час “Сніданку з 1+1”.

ВідеоКотяча їжа: чим і за які гроші українці годують своїх домашніх улюбленців

В Україні, як виявилось, котика вдома має кожна третя родина. ТСН.Тиждень долучився до святкування Дня кота та дослідив, чим і за які гроші українці годують своїх хвостатих домашніх улюбленців. 

Котяча їжа: чим і за які гроші українці годують своїх домашніх улюбленців

Залиште свій коментар

Вибір редакції