Син Рибчинського із критикою відповідав Осадчій на питання стосовно життя в Америці

Народний депутат зробив зауваження ведучій.

Депутат Євген Рибчинський  дещо емоційно дав відповіді на питання Осадчої стосовно наявності у його родини грін-кардів та імен своїх дітей, йдеться у "Світському житті".

"По-перше,не 80 відсотків часу, а 40. По-друге, бачу синів, коли можу, коли немає сесій", - підкреслив він стосовно частого перебування у США.

А ось запитання ведучої про імена його дітей політик порахував провокаційними, про що із докором повідомив Катерині.

"Ви чомусь за нас все кажете. Навіщо ви ставите питання, коли самі і відповідаєте? Це ж провокаційні та манипулятивні питання", - дещо роздратовано наголосив Євген.

При цьому зірковий дідусь хлопців, Юрій Рибчинський, в одній із розмов з Осадчою, підтвердив наявність у них американського громадянства.

Крім того, народний обранець, пояснив, чому саме так звати його дітей.

"Малий - Іван Євгенович, так само, як мій дід був Євгеном Івановичем. Джордж - це англійський переклад імені Юра, ми на честь батька назвали, щоб не було двух живих Юрієв Євгеновичів. Це вважається поганою прикметою. Тому він Георгій Євгенович. Але в Америці їх звичайно назвають не Юрій та Іван, а Еван та Джордж. Це логічно", - зауважив він.

Також Рибчинський-молодший запевнив, що не має грін-карти та дуже пишається цим.

"У жодного Рибчинського немає грін-карти і я дуже пишаюся тим, що ми українці. Ви натрапили на справжнього Рибчинського, це абсолютно точно. Це раз. На справжнього депутата. Це два. Та на людину, яка намагаєтсья ніколи не брехати", - підсумував Євген.

Нагадаємо, Євген Рибчинський заборонив Повалій з'являтися на його концертах.

ВідеоЯк нардеп Євген Рибчинський живе на дві країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: