Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син відомої російської телеведучої помер від коронавірусу

Син відомої російської телеведучої помер від коронавірусу

У чоловіка не було шкідливих звичок та хронічних захворювань.

Син відомої російської телеведучої Світлани Моргунової Максим помер від ускладнень, викликаними новим коронавірусом.

Про смерть родича у соцмережі повідомив його двоюрідний брат Ілля Свиридов. Він також розповів, як брат заразився і як намагався лікуватися.

За словами Свиридова, його брат був "дужим чоловіком", у Максима не було ані шкідливих звичок, ані хронічних захворювань.

"Між травневими святами він виходив на роботу (він працював у музеї-заповіднику Коломенське, і до Дня Перемоги вони робили якийсь телеміст чомусь з Португалією). Так було треба. І там контактував з колегою. Одним, його безпосереднім начальником. 8 числа у начальника підтвердили COVID-19. Максим здав тест, і 10 травня отримав позитивний результат. 19 травня Максима не стало", - повідомив Ілля.

Друзья, берегите себя и своих близких. Вчера умер мой брат. Максим Моргунов, 52 года, ковид-положительный. У него не...

Опубликовано Ильей Свиридовым Вторник, 19 мая 2020 г.

Чоловік розповів, що його брат переносив хворобу вдома, температура у нього була від 37,5 до 39. Свою родину чоловік відправив на дачу, вони заразитися не встигли.

"Говорили з ним 18 травня, вранці, вдень, ну дихав поганенько, це все. Вважав, що одужує, "динаміка позитивна". Від 18:00 перестав виходити на зв'язок, о 21:00 рятувальники розкрили закриту квартиру і констатували смерть", - поділився Свиридов.

Нагадаємо, що наприкінці квітня відомому канадському актору Ніку Кордеро ампутували ногу через коронавірус.

Залиште свій коментар

Вибір редакції