Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сів за Вірою і почав грати: DUDA вперше розповів, як зробив пропозицію руки і серця Кекелії

Музична пара поділилася таємницями подружнього життя.

Співачка і учасниця "Жіночого Кварталу" VERA KEKELIA і музикант, автор пісень DUDA, які на річницю свого весілля випустили першу спільну пісню, поділилися таємницями подружнього життя.

Музичне подружжя дало відверте інтерв'ю виданню "КП в Україні", де вперше розповіло, як Роман зробив пропозицію руки і серця Вірі та хто головний в їхній родині.

Віра Кекелія та Роман Дуда_4

Чоловік Віри DUDA поділився, що гумор і жарти супроводжують їх не тільки під час виступів, але і вдома

"Коли Віра готується до виступу на "Жіночому Кварталі", вона всі ці жарти вивчає вдома. Я по 500 разів їх чую, але потім приходжу на концерт і все одно смішно", - зауважив музикант.

Віра Кекелія та Роман Дуда_6

Також вперше пара поділилася подробицями того моменту, коли Віра отримала пропозицію від Роми.

"Я посадив Віру перед дзеркалом і сказав: "Дивись". Я хотів показати їй, яка вона прекрасна. Для цієї події я написав музичну композицію. Сів за Вірою і почав грати. Мені хотілося створити атмосферу, щоб вона розслабилася. А потім поставив їй головне запитання, чи вийде вона за мене", - пригадав DUDA.

Віра Кекелія та Роман Дуда_3

Віра зізналася, що Рома став для неї не просто коханим, а й другом, а також музичним авторитетом.

"Рома - однозначно та людина, на яку я можу покластися. Мені спокійно поруч з ним. Для мене в чоловікові це найважливіше. Я знаю, якщо щось трапиться, то ми разом завжди знайдемо рішення, і ніхто не буде бігти з корабля. Що стосується музики, я можу повністю довіритися думці Роми. В цій сфері він для мене авторитет. Завжди можу звернутися до нього за порадою, коли пишу композиції", - заявила співачка.

Віра Кекелія та Роман Дуда_5

Також подружжя розповіло, що в питанні того, хто головний в родині, навчилися знаходити компроміс.

"У нас розподіл верховенства. Тобто, кожен займає цю позицію в тих чи тих ситуаціях. Таким чином ніхто не почувається обмеженим", - розповів DUDA.

Нагадаємо, нещодавно VERA KEKELIA і DUDA презентували кліп на дуетну пісню "Тобі", який високо оцінили користувачі Мережі і порівняли з короткометражним фільмом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції