"Чорноморські ігри": засновник фестивалю пригадав, хто з відомих зірок не зміг свого часу перемогти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уже 17 років сцену в Скадовську встановлюють на березі моря, а концерт можна дивитися безкоштовно.

У Скадовську на Херсонщині на ці вихідні кількість відпочивальників зросла в рази. Там триває вокальний фестиваль "Чорноморські ігри". Юних співаків та улюблених зірок можна слухати просто на пляжі. Уже 17 років сцену в Скадовську встановлюють на березі моря, а концерт можна дивитися безкоштовно.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

44 учасники - лише у фіналі. А взагалі у відборі на цьогорічні "Чорноморські ігри" взяла участь рекордна кількість учасників – понад 600. Це і солісти, і вокальні колективи. Співали наживо, переважно українською й англійською. І на сцені, і поза сценою, без музики.

"Я слухала своїх конкурентів. Рівень високий, всі дуже гарно заспівали", - говорить учасниця фестивалю Софія Бондаренко.

Переможниця "Голосу країни" Наталя Гордієнко на фестивалі вперше. Каже, рівень конкурсантів вразив її ще на репетиціях.

"Ми стояли, мені здалось, що я слухаю Вітні Хьюстон у запису. А насправді виявилось, що це співала дівчинка. Настільки ідеально!", - каже співачка Наталка Гордієнко.

Відео У Скадовську триває вокальний фестиваль "Чорноморські ігри"

Юних співаків та улюблених зірок можна слухати просто на пляжі. Уже 17 років сцену в Скадовську встановлюють на березі моря, а концерт можна дивитися безкоштовно.

У Скадовську триває вокальний фестиваль "Чорноморські ігри"

У журі – відомі виконавці й продюсери. Соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя в ролі судді дитячого фестивалю вперше. Каже, обрати першого серез найкращих – дуже важко. Високі бали ставив усім.

"То в мене майже всі десятки. Майже у всіх максимальний бал! Мені подобається! І я ставлю хороші оцінки", - говорить член журі Тарас Тополя.

Досвідченіший і суворіший суддя - Олександр Пономарьов. Він одразу пояснює, головне – не перемога, а набутий досвід.

"Ці конкурси – це прохідні речі. Це треба розуміти дітям. Навіть якщо ти переміг, про це треба забути і йти далі. І це для них велика школа", - каже член журі Олександр Пономарьов.

Засновник фестивалю Микола Баграєв пригадує, як нинішні зірки свого часу не перемогли на "Таврійських іграх". Але не припиняли працювати над собою.

"Наприклад, Тіна Кароль тричі приїжджала до Скадовська і посіла лише третє місце. Настя Каменських виграла в один рік у Наді Дорофєєвої. Іван Дорн не вигравав, але він став мегазіркою. Саніна не виграла, Дзідзьо не виграв", - говорить засновник фестивалю Микола Баграєв.

У суботу в Скадовську - фінальний концерт. А імена цьогорічних переможців фестивалю стануть відомі в неділю.

Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції