Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал на "Оскарі-2018": рекордсмена за кількістю номінацій на премію звинуватили у плагіаті

Нащадки драматурга Пола Зінделя впевнені, що Гільєрмо дель Торо поцупив у нього сюжет своєї "Форми води".

Рекордсмен за кількістю номінацій на цьогорічну премію "Оскар", фільм "Форма води" мексиканського режисера Гільєрмо дель Торо опинився у центрі скандалу.

Так, нащадки драматурга Пола Зінделя звинуватили дель Торо у плагіаті, мовляв, вже дуже його "Форма води" за сюжетом нагадує п'єсу Зінделя "Дозволь мені почути твій шепіт", яка була створена 1969 року.

У "Формі води" розповідається про глухоніму прибиральницю, яка працює в секретній лабораторії. Вона закохується в істоту-амфібію, яка мешкає в лабораторії, і намагається його врятувати. А в п'єсі Пола Зінделя розповідається про прибиральницю в секретній лабораторії, яка намагається врятувати дельфіна, який там живе.

Кадр з фільму "Форма води"_2
Кадр з фільму "Форма води"

"Ми приголомшені тим, що велика студія може зробити фільм, який, очевидно, виходить з роботи мого покійного батька, і ніхто не впізнає її і не прийде до нас за правами", - сказав син Зінделя Девід.

Нагадаємо, що пригодницький фільм Гільєрмо дель Торо "Форма води" побореться за статуетку "Оскара" у таких номінаціях: "Найкращий фільм", "Найкраща жіноча роль", "Найкраща чоловіча роль другого плану", "Найкраща жіноча роль другого плану", "Найкращий режисер" та багато інших.

Залиште свій коментар

Вибір редакції