Сергій Бабкін відмовився співати "Хрещатик" Зіброва на прохання артиста

Сергій Бабкін відмовився співати "Хрещатик" Зіброва на прохання артиста

Павло Зібров / Фото: instagram.com/pavlo_zibrov

Музикант мав виконати хіт на концерті у Маріїнському парку.

Дружина та продюсерка співака Павла Зіброва Марина прокоментувала ситуацію з тим, що Павла Миколайовича не запросили взяти участь у святковому концерті до Дня Незалежності.

За словами Марини Зібрової, вони про цей концерт знали давно, і вона навіть попросила чоловіка нічого не планувати і не брати жодних виступів на 24 серпня. Коли ж подружжя звернулося до організатора концерту до Дня Незалежності – помічника керівника Офісу президента Сергія Пермана, були здивовані відповіддю:

"Цього року Павло зустрів Сергія Пермана на одному з концертів і запитав у нього: "Сергію, я знаю, що ви цього року робите концерт на стадіоні. Я б теж хотів в ньому брати участь". За 30 років незалежної України він досить багато зробив для країни як композитор і співак. На що йому Сергій відповів: "Павло Миколайовичу, ви конфліктна людина, і режисер Катя Царик проти вашої участі". Павло зателефонував Каті і перепитав, на що вона сказала, що на цьому концерті співатимуть гідні з гідних. І багато, виходить, не потрапляють, зокрема і Павло Миколайович", - поділилася Зіброва з "КП" в Україні".

Павло Зібров з дружиною Мариною / Фото: instagram.com/pavlo_zibrov

Окрім того, 22 серпня планується ще один урочистий концерт, який відбудеться у Маріїнському парку. І, як з'ясувалося, легендарну пісню Зіброва "Хрещатик" віддали співати музиканту Сергію Бабкіну, що дуже обурило народного артиста:

"Знаю, що Наталі Могилевській запропонували серед усіх пісень виконати хіт "Хрещатик", але вона відмовилася. Буквально нещодавно музиканти Паші йому говорять, мовляв, Павло Миколайовичу, ми репетируємо ваш "Хрещатик". Їм зробили нову оркестровку пісні "Хрещатик" для концерту, яку в підсумку повинен був виконати Сергій Бабкін. З нами цього ніхто навіть не обговорював, ніхто не запитав про це. Сьогодні організатори можуть сказати, що вони не брали цю пісню для концерту, що все це неправда. Але Павло зателефонував Сергію Бабкіну, і той сказав: "Так, мені дали пісню". Попросив його не співати "Хрещатик" і пояснити Сергію Перману, що Павло не давав на це дозволу. Потім організатори швидко поміняли трек на "Зелений гай", - поділилася Зіброва.

Павло Зібров з дружиною Мариною

Нагадаємо, раніше засмучена Катерина Бужинська повідомила, що її пісні не включили до програми концерту до Дня Незалежності. Своєю чергою, режисерка концерту Катя Царик відповіла на закиди Бужинської, що їй відмовили у виступі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація