Скандал триває: Тейлор Свіфт обурена оприлюдненням її приватної розмови із Каньє Вестом

Публікацію бесіди зробила Кім Кардашян.

Між популярною співачкою Тейлор Свіфт, репером Каньє Вестом та світською левицею Кім Кардашян із новою силою розгорається конфлікт.

Спочатку причиною непорозуміння між зірками став відеокліп Веста, в котрому від роздягнув "знаменитостей", зокрема і Свіфт.

Наразі ж предмет сварки є пісенним: в рядку композиції Famous Каньє називає співачку Тейлор Свіфт не надто пристойним словом.

Дружина Веста, Кім Кардашян, оприлюднила відеозапис телефонної розмови між коханим та Тейлор. Очевидно, артистка була знала, що її ім'я буде згадано в тексті. На аудіофрагменті Свіфт навіть каже, що "це для неї комплімент".

"На кого мені не наср*ти, так це на тебе, як на людину та друга. Я хочу, щоби ти добре почувалася. Я не хочу робити реп, від якого людям кепсько", - наголошує Вест у розмові.

У відповідь на це, судячи із публікації, Тейлор реагує дуже приязним коментарем.

 "Роби такий текст, який тобі здасться кращим. Усе одно виходить дуже іронічно. І я справді ціную те, що ти мені про це сказав. Це дуже мило", - промовляє Свіфт.

Однак, фактично, продовження фрази "Маю таке відчуття, що у нас із Тейлор все ще може бути секс" на записі немає. А саме там і криється лайливе слово

Свіфт на власній сторінці мікроблогу опублікувала допис такого змісту.

"Той момент, коли Каньє Вест таємно записує вашу телефонну розмову, а потім Кім викладає її в Інтернет", - написала в своєму мікроблозі.

Артистка наголошує, шо розмови, де репер повідомляє їй про нецензурщину у пісні, не існує.

"Вона не існує, тому що цього не було", - зазначила співачка. "Звичайно, я хотіла, щоб мені сподобалася пісня, я хотіла вірити Каньє, коли він сказав мені, що пісня мені сподобається. Я хотіла, щоб у нас були дружні стосунки. Він обіцяв зіграти цю пісню для мене, але так цього і не зробив", - розповіла вона.

За словами Свіфт, в розмові з Вестом вона хотіла висловити підтримку, однак підкреслює, що неможливо схвалити композицію, котрої ти не чув.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Тейлор Свіфт образилася на Келвіна Харріса через його трек з Ріанною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: