Скандал у реаліті-шоу "На ножах": Ольга Фреймут може дискваліфікувати київський ресторан

Кафе з італійською назвою "Конто" має більш як десятирічну історію.

Сьогодні о 22:00 на телеканалі "1+1" глядачі побачать сьомий епізод нового реаліті-шоу "На ножах". Ведуча Ольга Фреймут та експерт-ресторатор Діма Борисов вирушать на допомогу кафе "Конто" у Києві.

Кафе з італійською назвою "Конто", що знаходиться поблизу ринку та метро "Дарниця", має більш як десятирічну історію. Власниця передала свій ресторанний бізнес в управління двом донькам – Катерині та Аліні, які постійно сваряться через нього. Сестри нерівномірно розподілили обов'язки у кафе. Старша Катерина – директор, а молодша Аліна – адміністратор та бармен. Персонал закладу не поважає молодшу сестру, не дивлячись на те, що саме вона виконує основну роботу по управлінню закладом.

Фреймут на ножах_2
прес-служба каналу "1+1"
Сьогодні о 22:00 на телеканалі «1+1» глядачі побачать сьомий епізод нового реаліті-шоу «На ножах».

Власниці "Конто" зізнаються, що найчастіше у їхньому закладі відбуваються поминки. Відвідувачі дуже нечасто заходять сюди просто, щоб пообідати. На кухні ресторану панує антисанітарія, кухарі користуються старим, не придатними до роботи кухонним приладдям. Привести до ладу кухню вони не можуть не тільки через відсутність бажання, а й через елементарну відсутність гарячої води у крані.

"Конто", відверто кажу, ви безнадійні. Ваша байдужість просто приголомшила", - сказала Ольга Фреймут після першого випробування – повної "посадки" у залі. "Ви не включились у роботу. Я не бачу сенсу вкладати сили проекту у "Конто".

Чи залишиться ресторан "Конто" у проекті "На ножах", та як сестри Катерина та Аліна зможуть подолати непорозуміння, дивіться у сьомому епізоді 31 травня о 22.00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: