Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал з тортом у Харкові: Дзідзьо зустрівся із зацькованою школяркою

Артист підтримав 12-річну Діану Андронову.

Український популярний артист Дзідзьо, який днями розповів, як ледь не "дістав" від мами в аеропортузустрівся із школяркою із Харкова, історія якої сколихнула Україну.

Співак підтримав 12-річну дівчинку, яку не пригостили тортом на шкільному святі, бо її батьки не здали гроші у шкільні фонди, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Окрім того, що дитині не дали шматочок торту її ще й не відпустили додому, натомість глава батьківського комітету - вона ж викладач інформатики - присоромила Діану перед класом. Коли історія отримала розголос - батьківську трійку розпустили, директорці школи оголосили догану, класного керівника - відсторонили, а учительку інформатики - звільнили.

ВідеоСпівак Дзідзьо підтримав дівчинку, яку не пригостили тортом на шкільному святі

12-річну дівчинку не пригостили тортом на шкільному святі, бо її батьки не здали гроші у шкільні фонди, та присоромили перед класом. Коли історія отримала розголос, батьківську трійку розпустили, директору школи оголосили догану, класного керівника відсторонили, а учительку інформатики звільнили. Діана ж отримала підтримку не лише пересічних українців, але й зірок вітчизняного шоу-бізнесу.

Співак Дзідзьо підтримав дівчинку, яку не пригостили тортом на шкільному святі

А школярка, своєю чергою, отримала підтримку не лише пересічних українців, але й зірок вітчизняного шоубізу.

Так, Михайло Хома, більш відомий як Дзідзьо, дізнавшись про історію дівчинки, зустрівся із нею, аби особисто запросити на прем'єрний показ свого нового фільму в Харкові.

"Для мене це дуже важливо, взагалі не віриться", - зізналася Діана.

Діана Андронова
Діана Андронова

Дзідзьо також закликав школярів бути добрішими до однолітків та пообіцяв привезти подарунки, якщо діти будуть чесними.

"Я хочу сказати тим хто таке зробив. Люди, відсьогодні Діанка - моя колежанка. І якщо ви будете мати якісь питання, я просто приїду і з'ясую з вами ці питання. Давайте не сваритись, а дружити. Якщо ви будете чесними, я заїду до вас у клас з подарунками і дещо розкажу. Будьте добрішими!", - заявив артист.

Нагадаємо, нещодавно мама Дзідзя вперше дала інтерв'ю і розповіла про вінчання з покійним чоловіком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції