2000 музикантів для 1 пісні

Дві тисячі гітаристів одночасно зіграли пісню легендарної рок-групи Deep Purple "Smoke On The Water".

2000 музикантів для 1 пісні
Deep Purple
Шедевр легендарної британської рок-групи Deep Purple "Smoke On The Water" ("Дим над водою") не дає спокою гітаристам у всьому світі. На початку червня в американському Канзас-Сіті 1683 музиканти організували одночасне виконання цієї пісні. Три тижні потому їм відповіли фанати з німецького Лайнфельдена - їх зібралися вже 1802 людини. Вони спробували організувати участь у цьому грандіозному виконанні соліста групи Йена Гіллана, проте телеміст з Англією не відбувся з технічних причин.     

Організатори заходу називають його не інакше, як "моментом істини", підкреслюючи, що грати "Smoke On The Water" прийшли представники всіх поколінь - від дітей до дідусів.     

Відома пісня була записана в грудні 1971 року і вперше побачила світ у альбомі “Machine Head” у березні 1972 року. Окремим синглом вона вийшла лише у 1973 році. Другу сторону синглу займала її концертна версія з альбому “Made in Japan”. У 1987 році вона була випущена окремим синглом у виконанні Deep Purple та зібраної групи відомих рок-музикантів. Кошти від продажу синглу надійшли до фонду допомоги жертвам сильного землетрусу в Ленінакані (тепер Спітак, Вірменія) у грудні 1988 року. Ця подія стала однією з найбільших трагедій XX століття не лише для вірменського народу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: