50 Cent може завершити сольну кар'єру

Репер погрожує зробити це, якщо його новий альбом продаватиметься гірше за диск його колеги Кенні Уеста.

50 Cent
50 Cent. (Фото: hiphopmusicdotcom.com)
Знаменитий американський реп-виконавець 50 Cent загрожує припинити сольну кар'єру, якщо його новий альбом розійдеться меншою кількістю копій, ніж остання робота іншого реппера - Кенні Уеста.

Новий альбом 50 Cent "Curtis" поступить в продаж 11 вересня 2007 року. Цього ж дня в музичних магазинах з'явиться диск Кенні Уеста "Graduation". На думку 50 Cent, його робота має продаватися набагато краще, ніж альбом суперника. Якщо ж надії не виправдаються, 50 Cent збирається завершити сольну кар'єру.

При цьому реппер дав зрозуміти, що навіть у разі програшу не збирається зовсім покидати реп-сцену. "Я більше не випускатиму сольні альбом, але продовжу писати музику та співробітничати з іншими артистами", - заявив 50 Cent. 

Альбом Curtis
Обкладинка альбому "Curtis". (Фото: blog.hiphop.de)
Натомість, у 50 Cent є всі шанси виграти змагання. Його попередній альбом "The Massacre", випущений в 2005 році, за перші сім днів розійшовся в кількості 1,14 мільйона копій.

Того ж року вийшов і альбом Кенні Уеста "Late Registration". Його продажі в перший тиждень склали більше 860 тисяч копій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: