50 Cent відповість в суді за інтимне відео

Репер 50 Cent виставив у себе на сайті інтимне відео незнайомої йому дівчини. Тепер вона хоче відшкодування моральних збитків, завданих їй репером.

Ластонія Левінстон, що проживає в Америці, в штаті Флорида, налаштована рішуче. Побачивши своє інтимне "хоум-відео" на сайті знаменитого репера, вона втратила дар мови. Хто дозволив?

Американка налаштована захищати свої права в суді. Вона категорично незгодна миготіти в пікантних сценах під час трансляції порноролика на сайті репера.

Якщо вірити Ластонії, 50 Cent розмітив її відео у себе на сайті, попередньо зафарбувавши обличчя її партнера. Сам музикант, одягнений у перуку і робу, виступає в якості коментатора. Це "відео-шоу" було виставлено репером, щоб в черговий раз епатувати публіку. Але до чого ж тут Ластонія?

Жінка має намір зажадати у знаменитості за такі витівки пристойну суму компенсації моральної шкоди. Сам репер та його адвокати поки вважають за краще відмовчуватися. Залишається загадкою, яким же все-таки чудесним чином порно потрапило в руки 50 Cent. Можливо, сама Ластонія або її партнер виклали відео в Інтернет.

Якщо справа все ж дійде до суду, процес обіцяє бути дуже пікантним. Адже, щоб довести, що на відео саме Ластонія, їй доведеться переглянути ролик у присутності судді і адвокатів. Але рішуча жінка готова на все, аби захистити свою честь і гідність. Навіть у такій непростій ситуації.

Читайте також:

50 Cent позбувся татуювань

50 Сent хоче заспівати зі Сьюзан Бойл

50 сent відклав реліз альбому через кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: