Африка втратила свого натхненника

28-го жовтня тисячі фанів у Південній Африці прощалися з мегазіркою музики реґґі Лакі Д’юбом, якого вбили на очах його дітей.

28-го жовтня тисячі фанів у Південній Африці прощалися з мегазіркою музики реґґі Лакі Д’юбом. Його вбивство під час крадіжки автомобіля вразило націю, загалом звиклу до жорстоких злочинів.

Під час похорону растафарі та члени Африканської християнської церкви шембе, до якої належав Д’юб, вели величезний натовп до його сільського дому.

Місцеві музиканти та фани з усієї Африки співали гімнів, віддаючи належне найпопулярнішому співцю реґґі з Піденної Африки.

Дружина реґґі-зірки Занеле та його діти просто заходилися в сльозах, коли під час публічної церемонії на його фермі з динаміка лунала одна з його найпопулярніших пісень. 

Лакі Д’юб був відомим в усьому світі. Він записав 22 альбоми англійською, зулуською мовами та мовою африкаанс і отримав більше 20 нагород за свою 25-річну кар’єру. Тепер співака поховали в саду його власного дому.
Д’юба вбили 18-го жовтня в передмісті Йоганесбурґа на очах у його дітей. П’ятьох підозрюваних у вбивстві вже заарештували. 

Таке гучне вбивство спричинило заклики до посилення боротьби зі злочинністю, яка тут є однією з найвищих у світі. Так, за даними поліції протягом першого кварталу цього року було скоєно 20 тисяч вбивств. Кількість зґвалтувань і крадіжок автомобілів також вражає уяву.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: