Агілера переплутала слова американського гімну

Дата публікації
Перегляди
3220
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Агілера переплутала слова американського гімну

Крістіна Агілера

Крістіна Агілера переплутала слова національного американського гімну, який виконувала перед початком матчу за Суперкубок з американського футболу.

Співачка Крістіна Агілера, виконуючи гімн США перед початком матчу за Суперкубок з американського футболу, переплутала слова.

У першому куплеті гімну Агілера замість четвертого рядка - "O'er the ramparts we watched, were so gallantly streaming" - повторила другий рядок, замінивши одне слово. В оригіналі другий рядок гімну звучить як "What so proudly we watched at the twilight's last gleaming", а Агілера поміняла "watched" на "hailed". Запис виконання Агілерою гімну на матчі за Суперкубок викладений, зокрема, на сервісі YouTube.

Прес-служба Крістіни Агілери поки відмовляється як-небудь прокоментувати допущену співачкою помилку при виконанні гімну. У той же час в соціальних мережах помилка Агілери спровокувала бурхливе обговорення, як правило, з використанням різких висловів на адресу співачки.

Для виконання національного гімну на матчі за Суперкубок запрошуються найбільш відомі виконавці. Музиканти також виступають під час перерв у матчі. У 2004 році під час одного з таких музичних номерів, які транслюються в прямому ефірі, співачка Джанет Джексон, що виступала дуетом з Джастіном Тімберлейком, оголила груди.

Інцидент з грудьми Джанет Джексон викликав широкий резонанс .Співакам довелося публічно вибачатися за подію, а на телеканал CBS, що транслював матч, Федеральна комісія з комунікацій наклала штраф у розмірі 550 тисяч доларів. Пізніше CBS вдалося через Апеляційний суд добитися відміни штрафу.

Читайте також:

У Крістіни Агілери з'явилась зірка на Алеї Слави

Крістіну Агілеру побив чоловік

Крістіна Агілера розійшлась із чоловіком

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3220
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація