Американка, яку згвалтував Роман Поланскі, просить зняти з нього обвинувачення

Американка, сексуальний зв'язок з якою мав відомий режисер Роман Поланскі 30 років тому, в понеділок звернулася до суду з офіційним проханням зняти з кінематографіста обвинувачення.

Саманта Геймер
mirror.co.uk
Саманта Геймер, яку 30 років тому згвалтував Поланскі, просить зняти з режисера обвинувачення
"Я є тією 13-річною дівчинкою, яку Роман Поланскі згвалтував 10 березня 1977 року... і я вимагаю, щоб ця справа була припинена", - написала 45-річна Саманта Геймер.

Геймер пояснила своє прохання тим, що слідчі органи і обвинувачуючі додавши розголосу деталі справи, "завдали збитку їй, її трьом дітям, чоловіку та матері".  

На початку грудня 2008 року Поланскі направив офіційний запит на адресу суду Лос-Анджелеса, в якому просив зняти з нього обвинувачення в інтимному зв'язку з Геймер.  

У 1978 році Поланскі покинув США, щоб уникнути тюремного висновку за зв'язок з 13-річною дівчиною. Через це 75-річний режисер, який живе у Франції, не може приїхати до Америки, він також уникає візитів до Великобританії.

Пока родители не видят, дети бегут из дому
75-річного Романа Поланскі звинувачують в згвалтуванні, Фото:www.arthouse.ru
Адвокати 75-річного Поланскі говорять, що звинувачення проти нього необхідно відмінити у зв'язку з новими обставинами, про які стало відомо з документального фільму "Роман Поланскі: розшукуваний і бажаний", представлений цього року на кінофестивалі в Каннах.  На думку юристів, в стрічці містяться факти "систематичних неправомірних дій і неналежного обміну інформацією" між прокуратурою і суддею, який розглядав справу Поланскі.  

Також відомо, що в 1997 році Поланскі досяг угоди з сім'єю постраждалої дівчини і виплатив компенсацію.

Поланскі, який емігрував з комуністичної Польщі на початку 1960-х років, зняв безліч кінострічок, які користувалися приголомшливим успіхом у всьому світі. Його першим гучним успіхом став фільм "Дитя Розмарі". У 1969 році вагітна дружина Поланскі Шарон Тейт і її троє друзів було вбито членами угрупування Чарльза Менсона. Після цієї трагедії глибоко приголомшений режисер переїхав до Європи, де продовжив знімати кіно. 

Читайте також:

Річі зніме фільм про шлюб з Мадонною
Терористи пообіцяли відрізати Мадонні голову
Кайлі Міноуг покалічила коханця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: