Анастасія Заворотнюк розлучається з чоловіком-фігуристом через гроші

Російська актриса Анастасія Заворотнюк та Петро Чернишов, з яким актриса обвінчалась у Криму, вирішили розлучитись.

Недовгий шлюб актриси та телеведучої Анастасії Заворотнюк із фігуристом Петром Чернишовим не витримав фінансових проблем.

Настя Заворотнюк, яка прожила в шлюбі з фігуристом майже два роки, подає на розлучення. Сімейне щастя "Прекрасної няні", за чутками, розбилося через фінансові проблеми, які за останній рік буквально навалилися на актрису.

Рік тому Заворотнюк, яка завжди заробляла у багато разів більше за свого чоловіка, разом з ним відкрила в центрі Ялти каток, через що опинилася в "борговій ямі".

Борги будівельникам склали близько 100 тисяч доларів. Крім того, кримські екологи пред'явили актрисі штраф у 40 тисяч євро за забруднення навколишнього середовища. А так само, за рішенням влади Ялти, актрисі і її чоловікові доведеться сплатити за ремонт набережної, яка постраждала під час будівництва ковзанки. До речі, незважаючи на труднощі, Настя і Петро придбали квартиру в 200 метрів на березі моря, неподалік від Нікітського ботанічного саду.

Саме ж подружжя не дає коментарі на цю тему. Як тільки новина про розлучення Заворотнюк і Чернишова з'явилася в пресі, в обох відразу відключилися телефони. Мобільні їх прес-секретарів так само недоступні.

Нагадаємо, пара вперше зустрілася в серпні 2007 року, коли Настю запросили бути телеведучою льодового шоу, де Петро Чернишов був одним з учасників.

Читайте також:

Влада Ялти оштрафувала Заворотнюк на 40 тисяч доларів

Анастасія Заворотнюк у Ялті відкрила каток

Будинок, в якому живе Анастасія Заворотнюк, знесуть

Повʼязані теми:

Наступна публікація