Анастасія Заворотнюк стала жертвою маніяка

Недосяжна Анастасія Заворотнюк стала жертвою маніяка-фетишиста. Після чого акторка найняла охорону.

Невідомий чоловік пробрався в будинок актриси Анастасії Заворотнюк, яка приїхала на відкриття власного катка в Ялті, і, розвалившись в її спальні, провів там близько години. Шокуючу новину повідомили артистці охоронці.

Дізнавшись про те, що в зоряних апартаментах був хтось сторонній та поводився розкуто, Анастасія перелякалася не на жарт.

Цього ж дня Заворотнюк вирішила найняти собі кількох охоронців – вони тепер охоронятимуть її дім.

"Для мене це стало шоком, - розповіла Заворотнюк. – Ну уявіть, я приходжу додому і бачу, що на моєму ліжку хтось був, а потім з'ясовується, що якийсь божевільний фетишист вирішив здійснити свою мрію. Після цього випадку ми з Петром перекрили навіть частину поверху в нашому будинку, щоб через сусідній поверх ніхто не міг потрапити".

Охорона модного ялтинського пансіонату "Прибережний", на території якого і знаходиться Настин будинок, від коментарів утрималась, зіславшись на відсутність інструкції з цього питання. Та зате жвава Заворотнюк не стала чекати яких-небудь вказівок і рішуче приступила до вирішення проблеми.

"Прекрасна няня" одразу ж звернулася до знайомих, які порадили їй одне з приватних охоронних підприємств, вона найняла собі двох охоронців. З цього дня вони невідступно охоронятимуть її дім.

"Тепер, сподіваюся, більше ніхто не наважиться заявлятись в мій будинок і лежати на моєму ліжку, - з почуттям виконаного обов'язку сказала Настя. – Давно треба було так вчинити".

Читайте також:

Тіна Канделакі привселюдно образила Настю Заворотнюк

Будинок, в якому живе Анастасія Заворотнюк, знесуть

Мер Ялти подарував Анастасії Заворотнюк каток

Заворотнюк застукали із Лазарєвим-молодшим
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: