Анджеліні Джолі не дозволили знімати фільм у Боснії

Анджеліні Джолі не дозволили знімати фільм у Боснії

Анджеліна Джолі / Фото: AFP

Анджеліні Джолі заборонили знімати фільм про війну на території Боснії. Влада країни вважає сюжет фільму неправдоподібним.

Влада Боснії та Герцеговини не дозволила голлівудській актрисі Анджеліні Джолі знімати на території країни її перший режисерський фільм. Рішення про заборону було прийнято в середу, 13 жовтня, і озвучено міністром культури країни Гаврило Граховацом.

Влада вважає неправдоподібним сюжет фільму Джолі про війну 1992-1995 років. За даними місцевих ЗМІ, в новому фільмі Джолі йдеться про історію кохання зґвалтованої під час війни боснійки до її мучителя серба. Сюжет стрічки викликав протест з боку боснійської асоціації "Жінки - жертви війни".

"Ця історія (фільм Джолі) - брехня. З тисяч історій жінок, зґвалтованих під час війни, не було жодної, яка розповідала б про кохання жертви та її мучителя. Ми не дозволимо принижувати їх", - говорить голова асоціації Бакира Хасеціц.

У фільмі Джолі розповідається історія кохання боснійки та серба на самому початку конфлікту 1992-1995 років та про те, як війна вплинула на їхні подальші стосунки.

Раніше сама актриса стверджувала, що її перший фільм буде "не політичною заявою, а історією кохання".

Читайте також:

Джолі і Пітт зіграють весілля для дітей

Джолі та Пітт відвідали біженців

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Повʼязані теми:

Наступна публікація