Анджеліну Джолі звинувачують в пристрасті до наркотиків

Анджеліну Джолі звинувачують в пристрасті до наркотиків

Анджеліна Джолі / Фото: Win McNamee/Getty Images

У 2007-му році Анджеліна Джолі вживала наркотики. Так стверджує наркоторговець, який каже, що продавав їй заборонені препарати.

Красуня Анджеліна Джолі потрапила в несподіваний скандал. Колишній наркоторговець Франклін Мейєр заявив, що актриса до одруження з Бредом Піттом часто вдавалася до його послуг.

"Зокрема, - заявив Мейєр, - коли Анджеліні було 25 років її запросив на інтерв'ю Чарлі Роуз. Перед інтерв'ю вона заїхала до мене і купила заборонений порошок. А після шоу повернулася і замовила ще".

Мейєр, який провів вісім місяців у в'язниці за поширення наркотиків, стверджує, що вперше зустрівся з Анджеліною Джолі в готелі Челсі в Нью-Йорку в 1997-му році.

"Вона витрачала приблизно 100 доларів на кожну порцію", - підраховує колишній наркоторговець.

Журналісти провели розслідування. Вони знайшли запис того ток-шоу і переглянули його з експертами: "Час від часу, відповідаючи на питання, Анджеліна, дійсно, говорила дуже швидко, перестрибувала з однієї теми на іншу - а це одна з ознак дії наркотику", - пояснили експерти.

У принципі, це інтерв'ю колишнього наркоторговця, навряд чи завдасть серйозної шкоди репутації актриси, адже вона і не приховувала, що в молодості пристрастилася до наркотиків. Але зуміла побороти згубну звичку.

"Я перепробувала практично всі заборонені препарати, - говорила Анджліна в інтерв'ю 1998-ого року. - Але кинула це справа давно".

Читайте також:

Анджеліні Джолі не дозволили знімати фільм у Боснії

Джолі і Пітт зіграють весілля для дітей

Джолі та Пітт відвідали біженців

Повʼязані теми:

Наступна публікація