Розміри Анни Семенович шокували костюмерів

Анна Семенович весь день красувалася в дуже короткому платті і в туфлях 34-го розміру. Костюмери в шоці, що Анна ніяк не може схуднути.

Анна Семенович
Life.ru
Анна Семенович весь день красувалася в дуже короткому чорному платті
Пишногрудій красуні Анні Семенович довелося неабияк помучатись на зйомках нового кліпу в Пітері. Зірка весь день красувалася в туфлях 34-го розміру і платті, яке було на кілька розмірів меншим. 

Минулого тижня Семенович знялася в новому кліпі на пісню "О боже". Сексуальній співачці довелося провести знімальний день в жовтих ботільонах 34-го розміру. Якщо врахувати, що Анна зазвичай носить 37-й, легко уявити чого їй це коштувало.

"Туфлі жахливо тиснули, я взагалі не уявляю, як в них влізла, - поскаржилася Семенович. - Мало того, на останньому тренуванні на льоду я сильно натерла ноги ковзанами, так що відчуття були не найприємніші".

Окрім невдалого взуття, Анну нарядили в маленьке чорне плаття, яке, за її словами більше було схоже на кофту. Дівчина раз у раз поправляла плаття, яке постійно задиралося. А костюмери нервувалися, що не вгодили співачці.

"Добре, що зйомки не затягнулися! - говорить співачка. - Режисер зміг вкластися в один день. І я за сценарієм змінила всього два образи. Інакше все могло б закінчитися гірше".

Читайте також:

За Анною Семенович підглядають далекобійники

Анна Семенович стала ідіоткою

Анна Семенович потовстішала і ніяк не може схуднути

Анна Семенович стала "Найсексуальнішою співачкою року"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: