Арешт Поланскі спровокували його адвокати

Адвокати Поланскі могли і самі спровокувати арешт відомого режисера Романа Поланскі. Деталі - на відео (без коментарів. АР)

Арешт режисера Романа Поланскі могли мимоволі спровокувати його власні адвокати. У липні 2009 року адвокати Поланскі зажадали зняти з режисера звинувачення в спокушанні неповнолітньої, мотивуючи це тим, що американські прокурори впродовж 30 років не робили реальних спроб затримати обвинуваченого. Саме ця заява змусила прокурорів настояти на арешті.

американка, поланскі
NEWSru.com
Саманта Геймер виступає за знаття звинувачень з Поланскі
Офіційно прокуратура відмовилася коментувати інформацію про зв'язок між арештом і заявою адвокатів. Поланскі був затриманий в Швейцарії 26 вересня.

76-річний режисер прибув до Цюріха на кінофестиваль. Швейцарська поліція заарештувала його по запиту США, розглядається питання про екстрадицію. За версією звинувачення, в 1977 році Поланскі спокусив модель Саманту Геймер, якій тоді було 13 років.

Саманта Геймер, якій зараз 45 років, виступає за зняття звинувачень з Поланскі. Вона говорить, що не хоче знов обговорювати ситуацію, яка травмувала її в дитинстві.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск вважає, що через арешт відомого кінорежисера Романа Поланскі "не слід здіймати галас загальнонаціонального масштабу", оскільки ця справа має характер "морально-карний, а не національно-політичний".

Туск повідомив у понеділок журналістам, що у зв'язку з тим, що Роман Поланскі є громадянином Польщі, польські дипломати у Швейцарії зробили необхідні дії, які відбуваються завжди, коли заарештовують громадянина Польщі.

Читайте також:

Прем'єр Польщі вважає, що через арешт Поланскі надто багато галасу

Моніка Белуччі та інші зірки вимагають звільнити Поланскі

Роман Поланскі заарештований за зґвалтування у Швейцарії

ВідеоАрешт режисера Романа Поланскі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: