Асію Ахат переслідує маніяк

Асія Ахат, яка звикла до уваги шанувальників після чергового концерту в Чернігові була шокована дивною поведінкою одного зі своїх фанатів.

Незнайомий чоловік будь-яким способом намагався потрапити в гримерку співачки, а після концерту чекав на неї біля службового виходу. І навіть коли він побачив, що Ахат зі своїм чоловіком сідають в автомобіль, безумний фан все одно намагався привернути до себе увагу, викрикуючи щось.

88-летняя официантка хорошо знает свое дело
Блик
Таку картинку прислав Асії Ахат її божевільний фан
"Наші охоронці ще тоді звернули увагу на цю людину, - повідомила Дана, менеджер співачки. - Він постійно намагався наблизитися до Аcії і дуже дивно задивлявся на раритетну скрипку Страдіварі, на якій вона грала".

Але на цьому безрозсудний фанат не зупинився і на нещодавньому концерті в Палаці "Україна" знову наполегливо намагався поспілкуватися із співачкою. Через кілька днів, він особисто привіз в офіс Ахат величезний кошик з жовтими орхідеями, в якій, окрім любовних записок і божевільних зізнань, були відверті малюнки із зображенням практично голої артистки.  

"Я, звичайно, з іронією сприймаю такого роду неординарну поведінку, але, проте, після цього були зроблені певні заходи безпеки, - каже Асія. - Тому що суть цього листа не лише насторожує, але й наводить на думку, що ця людина психічно неадекватна".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: