Айвазова більше не хоче знати Кільчицьку

Айвазова більше не хоче знати Кільчицьку

Айвазова розсварилась з Кільчицькою, бо та "психічно хвора пліткарка"

Аліна Айвазова розірвала більш ніж двадцятирічну дружбу з Іреною Кільчицькою, бо в неї увірвався терпець від постійної брехні Ірени.

Дружина мера розповіла ТСН, що більше не хоче знати Ірену Кільчицьку, бо вона поширює брехню про її сім'ю. Айвазова дізналась, що саме колишня подруга поширила інформацію, що ніби-то її донька Христини вийшла заміж.

"Ірена Кільчицька вже давно розповідає, що я її подруга. Знаєте, я її завжди любила і я дуже багато їй в житті завжди допомагала. Я не можу зрозуміти, що з нею трапилося і чому на сьогоднішній день вона каже таку брехню" - розповіла ТСН Айвазова.

За словами Аліни Айвазової Ірена не вперше "бреше", як про їхню сім'ю, так і про особисте життя. "Вона розповідає всім, що у неї день народження було на Лазурному березі, а насправді, в Баден-Бадені. Друге, що у неї там купа чоловіків і все інше ... Але я не хочу говорити про це. Це мене не стосується".

Таку поведінку Кільчицької жінка пояснює, що "взагалі вона за національністю циганка. Мабуть, кров циганська заграла". І додає "Ви знаєте, якщо їй дзвонять і розповідають щось по телефону, вона відразу, моментально набирає всіх знайомих і все передає. Я в шоці від неї. Кажу: "Ірена, невже ти не вмієш мовчати?". Вона не може. Це хвороба. Веде себе, як психічно хвора пліткарка".

Дружина Черновецького щоб довести, що більше не хоче мати жодних стосунків з Кільчицькою навіть закликала знайомих не запрошувати більше жінку на жодні заходи, де хочуть бачити Айвазову.

"Я їй хочу сказати, в прямому ефірі, щоб вона забула, що є така Аліна Айвазова. І щоб вона ніколи мені не дзвонила і щоб ніколи зі мною навіть не віталася. Бо я, якщо буду знати, де вона знаходиться, я туди не піду", - запевняє Айвазова. "Якщо цю передачу слухають мої друзі, то теж хай знають, що якщо будуть її кудись запрошувати, то щоб мене туди не запрошували. Тому що я не піду ні на які дні народження, ні в які ресторани, куди буде ходити Ірена Кільчицька".

Попри це сама Ірена розповіла ТСН, що досі цінує свою подругу Аліну. "Я близько товаришую з родиною Черновецьких вже 20 років. І я розумію, що для мене зробив Леонід Черновецький та Аліна Степанівна, вона мені найближча подруга ... І природно, що я знаю дуже багато про цю сім'ю, але обговорювати ні з ТСН, ні з якимось іншим ЗМІ про них я не готова", - говорить Кільчицька.

Читайте також:

Донька Черновецького заміж не виходила

Дружина Черновецького відкликала позов про розлучення

Ексклюзив ТСН: нові подробиці розлучення подружжя Черновецьких

Айвазова розсварилась з Кільчицькою, бо та "психічно хвора пліткарка"

Айвазова розсварилась з Кільчицькою, бо та "психічно хвора пліткарка"

Повʼязані теми:

Наступна публікація