Бар Рафаелі вийшла заміж, щоб не служити в армії

Ізраїльська модель Бар Рафаелі фіктивно одружилась з далеким родичем, аби не служити в армії. Після чого генерал армії закликав не купувати товари, які рекламує Бар.

Генерал армії Ізраїлю Аві Замір закликав співгромадян відмовитися від товарів, що рекламує відома манекенниця Бар Рафаелі.

Найуспішніша модель країни одночасно є однією з найвідоміших в Ізраїлі дівчат, що ухилились від армії. У 2007 році, не бажаючи йти до казарми, вона оформила фіктивний шлюб з далеким родичем. Незважаючи на те, що буквально через два тижні після весілля було розлучення, Рафаелі за законом отримала звільнення від обов'язкової військової служби, термін якої для жінок становить 1 рік і 9 місяців.

"Наші закони недосконалі, тому свідоцтво про шлюб, пред'явлене Рафаелі у військкоматі, стало достатньою підставою для звільнення її від військової служби, хоча красуня навіть не приховувала, що шлюб фіктивний", - уточнив генерал.

Тепер військові закликають висловити своє ставлення до неї бойкотом товарів, які ізраїльська модель закликає купувати в рекламних роликах.

"Генерал поводиться не по-чоловічому, - захищає свою дочку мати фотомоделі. - Перш, ніж нападати на Бар, йому варто звернути увагу на наш уряд і перевірити, хто з політиків не відслужив в армії. Бар завжди буде йти до успіху - вона з породи людей, які вважають за краще діяти і добиватися свого. А вони вічно будуть тільки молоти язиком".

Читайте також:

Після скандального розлучення Бар Рафаелі і ДіКапріо знову разом

Дівчина ДіКапріо знайшла багатшого бойфренда

Дівчина ДіКапріо роздягнеться для Playboy

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: