Басков не хоче віддавати 150 тисяч боргу

Микола Басков заборгував своїй патнерці 150 тисяч рублів. І не хоче їх повертати.

Нещодавно поширилися чутки, ніби на Миколу Баскова подала до суду його ділова партнерка з Саратова - Юлія Шестюк.

Причиною подачі позову нібито послужило наполегливе небажання співака повертати жінці борг у розмірі 150 тисяч рублів.

Невже у Баскова так погано йдуть справи, що настільки сміхотворну суму у нього доводиться вибивати за допомогою суду? Або, може, це вигадки недоброзичливців, що бажають зганьбити Миколу? 

"Дійсно, ось вже два роки я не можу отримати від Баскова борг, - підтвердила Юлія Шестюк. - Був період, коли я особисто з ним спілкувалася і вела переговори про організацію його гастрольного туру. Але потім в ЗМІ проти Баскова була запущена потужна антиреклама і всі його концерти "провалилися". Для фанів Коля на той момент був кумиром. І раптом про нього пішли різні пересуди, про які навіть вголос говорити непристойно. За півроку до гастролей люди цілими колгоспами робили заявки на квитки. А потім почали від них відмовлятися.

Я звернулася до директора Баскова Андрія Неклюдова з проханням дати якесь спростування з приводу цих публікацій. На мій погляд, народові було б легко це пережити, якби Коля виступив і сказав, що це все брехня. Але Неклюдов порахував, що це зайве. В результаті мені довелося відмовитися від проведення його гастролей. Я за два місяці поінформувала Неклюдова про закриття цього проекту і попросила повернути мені гроші, перераховані на розрахунковий рахунок Баскова як передоплата. За договором в разі відміни виступів я повинна була отримати назад 50 відсотків від його гонорару. Але нічого не отримала і досі".

Читайте також:

На ювілеї у Каті Лель Басков змусив Звєрєва заспівати

В Юрмалі Басков розповів про весілля з Фьодоровою

Басков купив ніч з Оксаною Фьодоровою за 100 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: