Басков влаштував оргію в стриптиз-клубі

Микола Басков у місті Владивосток відірвався на повну. Він вирішив відзначити закінчення туру - походом у стрипклуб.

Микола Басков, Оксана Фьодорова
Комсомольская правда
Басков зрадив своїй коханій Оксані зі стриптизеркою
Микола Басков пустився у всі тяжкі після закінчення туру по Росії - тенор спустив частину гонорару в закритому стриптиз-клубі у Владивостоку.

Шоу, яким завершилася сексуальна гастрольна голодовка тенора, очевидці запам'ятають на все життя. 32-річний Басков, який, зізнаючись в коханні всьому світу, завжди залишався однолюбом, не витримав довгої розлуки з нинішньою коханою Оксаною Фьодоровою.

Після закінчення грандіозного туру, в якому тимчасово самотній Басков "порвав" 13 міст, співак влаштував собі свято - не сказати, щоб для душі, але точно - для тіла.

Заради почесного гостя стрипклуб в готелі "Владивосток" в той спекотний вечір закрили для "простих смертних": милуватися голими тілами залишилися ті, хто вже встиг зайняти канапку до приходу зірки.

"Коли Коля з'явився на порозі клубу, наші дівчатка, здається, вперше за весь час роботи розчервонілися від сорому, - розповідають співробітники закладу. - Їх всього шестеро, і вони довго, мало не на "камінь-ножиці-папір" вирішували хто саме танцюватиме для Баскова.

Зважилася мініатюрна блондинка років 19 на вигляд. За майстерні приватні танці смілива панночка отримала від зірки купюру в 100 євро.

Читайте також:

Миколу Баскова погриз тигр

Басков у гримерці займався сексом

Басков подарував коханій декоративну собаку

Микола Басков проходить курс омолодження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: