Батько дівчинки з Малаві відмовив Мадонні в удочерінні

Житель Малаві Джеймс Камбева заявив, що є батьком трирічної Мерсі Джеймс, яку має намір удочерити американська співачка Мадонна.

Батько дівчинки з Малаві повідомив, що не хоче, аби його дитину усиновлювала співачка Мадонна. Про це він повідомив у інтерв'ю телеканалу CBS News.

"Я сам хочу піклуватися про дочку і я здатний на це", - відмітив Камбева.

На його думку, Мерсі Джеймс повинна рости в малавійській культурі. Тим часом Камбева визнав, що ніколи не зустрічався зі своєю дочкою і бачив її лише в новинах по телевізору і в газетах.

Мерсі Джеймс народилася у незаміжньої 18-річної малавійки, яка померла незабаром після пологів. Нагадаємо, що 3 квітня суд Малаві відмовив Мадонні в праві на удочеріння дівчинки, мотивувавши своє рішення тим, що співачка не була постійним жителем країни протягом 1,5 року, як того вимагає закон.

Мадонна подала апеляцію до Верховного суду Малаві, яка буде розглянута в понеділок, 4 травня. У 2006 році Мадонна усиновила однорічного Девіда Банду з Малаві. Тоді влада країни не стали вимагати від співачки дотримання норми закону про мешкання на території держави.

Читайте також:

Мадонна - найпрацьовитіша мамочка Голлівуду

Мадонна впала з коня

Пітерський концерт Мадонни застрахували на 6 млн євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: