Батько героїні "Мільйонера з нетрів" продає її за 300 тисяч доларів

Батько дев'ятиріної дівчинки погодився віддати її на нелегальне всиновлення за 200 тисяч фунтів стерлінгів. Але "шейх" виявився підставою журналістів.

Рубіна, її батько та "шейхи"
newsoftheworld.co.uk
Рубіна, її батько та "шейхи"-журналісти, які "хотіли" купити дівчину
Батько дівчинки, яка зіграла в оскароносному фільмі "Мільйонер з нетрів", міг продати її за 297 тисяч доларів. Батько 9-річної Рубіни Алі - Рафік Куреши - погодився віддати дитину за ці гроші на нелегальне удочеріння.

Таким непривабливим скандалом обернулися слава і популярність, на хвилі якої опинилися в Індії наймолодші виконавці головних героїв фільму.

"Продаж" дівчинки спровокували журналісти, які видали себе за подружню пару з князівства Дубай. Уявний "шейх" і його "дружина", що побажали удочерити дівчинку, не викликали жодних підозрінь в Рафіка, який азартно включився в торги.

Батько дівчинки заявив, що вважає такий варіант розвитку подій найкращим для своєї дочки. Коли журналісти спробували збити названу ним суму в 200 тисяч фунтів, додаткові аргументи навів брат Куреши (дядько Рубіни), що брав участь в переговорах. "Тепер це особливе, а не просте дитя, - підкреслив він. - Це оскароносна дівчинка!". Мати дитини не знала про те, що відбувається.

Рафік Куреши вже визнав, що можливість контракту з ним обговорювалася, але деталі він розкривати відмовляється. Важко передбачити, як може розвиватися ситуація, але доречно нагадати, що незабаром після повернення додому з тріумфальної церемонії в Лос- Анджелесі, Рафік нагородив свою дочку ляпасом, коли та не побажала давати інтерв'ю, за яке він вже отримав завдаток.

Варто також зауважити, що цей випадок нагадує: ажіотаж довкола фільму так і не викликав крутого повороту в долі Рубіни Алі та Азхаруддіна Ісмаїла, який зіграв роль юного Джамала.

Діти як і раніше живуть в жалюгідних халупах у бідному мумбайському кварталі. Схоже, про свою обіцянку надати їм у винагороду безкоштовні квартири місцева влада вирішила забути.

Читайте також:

Дашу Астаф'єву замовив "мільйонер з нетрів"

Привіт зі справжньої Індії

Індія святкує перемогу фільму "Мільйонер з нетрів"

Оскар: "Мільйонер з нетрів" назвали найкращим фільмом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: