Батько Ліндсей Лохан вважає її коханку брехухою

Ліндсей Лохан днями написала на своєму блозі на Myspace про те, що її батько Майкл Лохан зізнався в тому, що у нього є ще одна дочка.

Але чи дійсно цей запис зробила сама Ліндсей? В її батька Майкла на цей рахунок великі сумніви. По-перше, тому що нічого подібного він ні колишній дружині, ні дітям не говорив. А, по-друге, Майкл вважає, що на таке здатна подружка Ліндсей Саманта Ронсон. Точніше сказати, він на 99 відсотків впевнений, що це справа рук Сем, яка скористалась комп'ютером і паролем Ліндсей, щоб написати про нього цю брехню.

До речі, з тих пір, як Саманта та Ліндсей оголосили про свої заручини, Саманта ні на мить не відходила від акторки. Але Ронсон чомусь виглядала самотньою.

Нагадаємо, до вечірки у нью-йоркському клубі Tenjune Ліндсей Лохан вбрала капелюшок Санти. Акторка розважалася із коханкою Самантою Ронсон і мамою Діною, на всі боки роздавала повітряні поцілунки.

Не дивлячись на стандартно невдоволений вираз обличчя Сем, Ліндсей із задоволенням витанцьовувала під час усього її сету.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: