Beatles випередили Шекспіра!

Пластинку гурту The Beatles "Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band" визнано найважливішим культурним еталоном з погляду розповсюдження англійської мови.

Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band
Lenta.ru
"Клуб самотніх сердець сержанта Пепера" ввібрав у себе безліч культурних феноменів кінця 60-х років.

Пластинку гурту The Beatles "Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band" визнано найважливішим культурним еталоном з погляду розповсюдження англійської мови. Таким чином, "ліверпульська четвірка" потіснила Вільяма Шекспіра та його драму. Як повідомляє газета The Guardian, зміну орієнтирів констатували культурологи на конференції в Лідському університеті. 

Шекспіра вважали найважливішим культурним орієнтиром Великобританії впродовж 400 років, заявили учасники конференції, але 1967 року альбом The Beatles увібрав у себе великі зміни, що відбулися з західним способом мислення. 

Конференцію було присвячено 40-річчю однієї з найвідоміших пластинок в історії поп-музики. Організатором події став університетський центр із вивчення популярної музики. Вступна доповідь мала назву "Мандаринові дерева й мармеладні небеса: культурний порядок денний або оптимістичний эскапізм".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: