Бекхем вже не рекламує Віагру

Нещодавно з'явилась інформація про те, що Девід Бекхем, Шон коннері та Кіану Ківз рекламують засоби для поліпшення потенції у Китаї.

"Хочете знати, як після старанної роботи на полі я залишаюсь сильним? Мені допомагають капсули USA Selikon (препарат на зразок "Віагри"). Вони – моя секретна зброя, за допомогою якої я можу задовольнити Вікторію", – таке повідомлення з'явилось у Китаї.

Але як виявилось такий переклад був неправдивим. Девід Бекхем говорив зовсім інші речі.
"Девід грає чесно - і може винести і не такі кепкування заради хорошого жарту. Але знущатися з його сексуальних здібностей заради реклами продукту - це гидота".

У ролику, зробленому для Китая, Коннері був в образі доктора Джонса з фільму "Індіана Джонс і Останній Хрестовий похід" розповідав з екрану дубльованим голосом:
"Цього року мені виповнилося 70. Але за допомогою капсул USA Selikon я все ще залишаюся
Джеймсом Бондом, як в 25".

Кіану Рівз теж говорить не своїм голосом в ролику. Його текст такий: "Після того, як мої нирки прочистили капсулами USA Selikon, я відчуваю себе дивно. І мої дівчата теж здивовані!"

Насправді ні Рівз, ні Коннері, ні Бекхем не мають жодного відношення до цієї китайської самодіяльності - проте закони країни не дозволяють їм робити яких-небудь юридичних дій проти використання їхніх образів без згоди. Більш того, представники компанії-виробника капсул підтвердили журналістам, що рекламні ролики були схвалені урядом Китаю.

Читайте також:

Футболісти мацали Девіда Бекхема за сідниці

Бекхем проміняв Pepsi на Armani

Піарники Armani роздягли Бекхемів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: