Безкоштовний концерт U2 в Берліні загородили стіною

У Берліні концерт U2 до дня 20-річчя падіння Берлінської стіни обгородили стіною. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Глядачі, що прийшли на безкоштовний концерт, який група U2 дала якраз на 20-річчя падіння Берлінської стіни, не змогли побачити виступ. Організатори виступу поставили поряд з Бранденбургськими воротами (ірландські рокери виступали з їх східного боку)  загороду, яка не дозволяла побачити шоу людям, що прийшли без квитків.

Близько 10 тисяч безкоштовних квитків на концерт групи поширювалися через Інтернет проте вони закінчилися  протягом трьох годин.

Багато фанатів, що прийшли послухати U2, побачили іронію в тому, що до шоу, присвяченого падіння Берлінської стіни, в місті побудували нову стіну. Це викликало багаточисельні негативні відгуки з боку як простих громадян, так і німецьких політиків.

Музиканти виконали шість пісень (One, Magnificent, Sunday Bloody Sunday [разом з JAY-Z], Beautiful Day, Vertigo, Moment of Surrender), проте згодом телеканал MTV, що організував концерт, передав в своєму ефірі лише одну з них.

Читайте такод:

У Берліні вручили MTV Europe Music Awards 2009

U2 дадуть концерт через YouTube

Гурт Depeche Mode дав концерт на бульварі в Лос-Анджелесі

ВідеоБезкоштовний концерт U2 в Берліні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: