Білан зізнався, що зустрічався з моделлю Кулецькою заради піару

Російський співак Діма Білан розповів про піар-хід з Оленою Кулецькою. Їхні стосунки не були справжніми.

Переможець "Євробачення-2008" Діма Білан зізнався, що його стосунки з моделлю Оленою Кулецькою, які тривають останні 4 роки, не більше ніж рекламний хід.

"Наше спільне життя з Оленою - піар. Ось скільки живемо - стільки й піаримося. Так, це сенсаційна заява. Ми займаємося піаром, всі через однакові погляди на професію", - зізнався співак.

Таку заяву він зробив за лаштунками концерту. Приїхавши в "Лужники", Білан скаржився на нестерпну спеку і страшну втому після 12-годинного перельоту. Чи то втома й погода так позначилися, чи то він просто намагався пожартувати, втомившись від стандартних запитань журналістів про особисте життя, але, як то кажуть, з пісні слів не викинеш.

"Бувають ситуації, що не хочеться виходити на сцену. Сьогодні я сюди приїхав прямо з аеропорту, дуже втомився. Було складно, але побачив Олену, і настрій піднявся. Зараз мені цього достатньо", - обіймаючи Олену, продовжував розповідати співак.

Про те, що відносини Білана і Кулецької - це всього лише піар-хід, давно подейкували в тусовці. Тим не менше журналістів і громадськість найбільше цікавило, коли ж відбудеться весілля Діми і Олени.

"Ми втомилися відповідати на запитання про весілля. Під вінець ми поки не поспішаємо. Кожному з нас ще багато треба встигнути зробити", - виправдовувалася Олена на конкурсі "Євробачення-2010" в Осло, куди цього року вона прибула одна.

У результаті Діма Білан відкрив всю правду про роман з Оленою Кулецькою, в який він чесно грав майже чотири роки.

Читайте також:

На сцені у Діми Білана тріснули джинси

Діма Білан місяць жив в Індії відлюдником

Білан відсвяткував день народженяя із температурою 38

Повʼязані теми:

Наступна публікація