Білоруський учасник "Євробачення" продовжує скандалити

Невдоволений підсумками "Євробачення" білоруський конкурсант Петро Елфімов ніяк не може змиритися зі своєю поразкою.

Білоруський співак "Євробачення" не пройшов у фінал і всю провину переклав на плечі журналістів і білоруської делегації. Зараз же Петро разом зі своєю подругою Тетяною Космачовою, яка за сумісництвом є його продюсером, звернулися з листом до президента Білорусії Олександра Лукашенка і в КДБ з проханням провести розслідування, хто скільки грошей витратив на своїх учасників.

Помічникові глави української делегації Сергію Перману вже дзвонили представники компетентних органів Білорусії і ставили запитання відносно вартості кліпу і підготовки номера української учасниці. Обурення артиста відбилося і на відомому українському кліпмейкері Семенові Горову, який зняв йому кліп на конкурсну пісню "Eyes That Never Lie". У тому числі співак заявив, що Горов приходив на знімальний майданчик "під кайфом".

"Петро – цікавий артист і у нього прекрасний вокал, - розповідає Семен Горов. – У нас були деякі творчі дискусії. Наприклад, Петро навідріз відмовлявся переодягнутися в інший костюм, більш відповідний для зйомок, але всі гидоти, які він говорить в мою адресу – брехня. З приводу всієї цієї ситуації я хочу сказати, що бачив немало випадків, коли зіркова хвороба приводила артистів до божевілля. Принаймні, це приклад того, як "Євробачення" діє на людей: Рибак плаче від радості, а ось Петро ледве з розуму не зійшов від нервової напруги".

"Мені дуже соромно за Петра перед Семеном, - говорить Олександр Тихонович, глава білоруської делегації. – Петру надали можливість попрацювати з режисером світового рівня, його кліпи двічі визнавалися кращими на "Євробаченні". Перед камерами і журналістами в Москві Елфімов говорив, що йому все подобається. А потім приходив до нас і скандалив, що все жахливо, і кліп не подобається, і половина бюджету нібито пішла незрозуміло куди".

За словами Тихоновича, Януш Юзефович, постановник номера білоруського конкурсанта, теж був невдоволений Петром. Елфімов постійно сперечався з режисером.

Нагадаємо, після того, як стало відомо, що Петро не співатиме у фіналі, він звернувся до преси з наступною реплікою: "Співав я ох***но. Так і напишіть. Дай Бог всім в нашій країні так співати!". Пізніше ж з'ясувалося, що співак звинувачує і всю білоруську команду, що допомагала йому готуватися до конкурсу в некомпетентності.

Читайте також:

Продюсер Лободи ображений на Росію

Білоруси перепросили за мат свого виконавця

Болгарського конкурсанта "Євробачення" побили конкуренти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: