Біженці мало не затоптали Анджеліну Джолі

Анджеліна Джолі мало не стала жертвою атаки біженців, які хотіли із нею поспілкуватися. Шанувальники кричали, що готові віддати за неї життя.

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі ледве не стала жертвою атаки біженців на тунісько-лівійському кордоні. Зірка приїхала в табір для переселенців як посол доброї волі ООН. Люди, які знають і люблять Джолі як актрису, не хотіли її відпускати. Ціла юрба шанувальників спробувала прорватися до зірки з криками, що за неї готові віддати життя.

Анджеліна Джолі сховалася в наметі під захистом охоронців і військових з кулеметами. Розмова з біженцями тривала ще деякий час, але вже в менш емоційній формі. Актриса закликала світову спільноту зробити все, щоб полегшити долю біженців і допомогти Африці вирішити політичні проблеми.

Відома благодійниця Джолі подарувала туніським лікарям автомобіль швидкої допомоги та посприяла перевезенню майже двохсот мігрантів в більш спокійні країни.

"Важливо, щоб усі сторони поважали право людей на безпеку - причому, неважливо, чи застали події конфлікту їх у власній країні, або ж це біженці, які опинилися в центрі нового конфлікту. Все, що я хочу знати - це чи захищені цивільні", - сказала Джолі.

Читайте також:

Спокуслива Анджеліна Джолі знялась для Vogue US

Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Анджеліна Джолі навідала біженців на тунісько-лівійському кордоні

Анджеліна Джолі навідала біженців на тунісько-лівійському кордоні

Повʼязані теми:

Наступна публікація