Болгарський мер помер на реаліті-шоу "Залишитись в живих"

Болгарський чоловік, який останнім часом був мером одного болгарського міста, помер під час зйомок реаліті-шоу "Залишитись в живих".

Нончо Воденічаров
Нончо Воденічаров в різні роки життя був каскадером і співаком, а останнім часом був мером міста Раднево на півдні Болгарії.Фото: www.polypaskova.com
Учасник болгарського реаліті-шоу "Залишитись в живих" помер під час зйомок, які проходили на одному з Філіппінських островів в Тихому океані.

Причиною смерті 53-річного Нончо Воденічарова став серцевий напад. Лікарі намагалися врятувати життя болгаринові, проте не дивлячись на їхні зусилля чоловік помер. Продюсери телешоу заявили, що за результатами лікарського обстеження, яке регулярно проходять конкурсанти, Воденічаров був визнаний повністю здоровим.

Померлий Воденічаров в різні роки життя був каскадером і співаком, а останнім часом був мером міста Раднево на півдні Болгарії.

Реаліті-шоу "Залишитися в живих" вперше було показано на американському телебаченні, а потім права на зйомки телешоу придбали телекомпанії інших країн. Учасники шоу, обрані організаторами на "незаселеному острові", змагаються один з одним в різних конкурсах. У Росії телешоу відоме під назвою "Останній герой", учасниками якого в різних сезонах ставали як публічні люди, так і звичайні росіяни.

Читайте також:

Сьюзан Бойл потрапила у лікарню через нервове виснаження

Продюсер The Beatles і Тіни Тернер сів на 19 років за вбивство

Хокеїст Овечкін відбиває у рудого "Іванушки" дружину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: