Бондарчук влаштував розборки із дружиною на аукціоні

Бондарчук влаштував розборки із дружиною на аукціоні

Федір та Світлана / Фото: LifeShowbiz

Російський режисер Федір Бондарчук посварився із дружиною Світланою та влаштував публічні розборки на благодійному аукціоні.

Популярний російський режисер Федір Бондарчук посварився зі своєю дружиною Світланою на благодійному вечорі. Під час акції, в ході якої по всій планеті на одну годину гасили світло, на настрій подружжя Бондарчуків опустилася чорна тінь - Федір та Світлана навіть не захотіли сидіти поруч.

"Бондарчуки жодного разу не підійшли один до одного, - поділився офіціант, який обслуговував зоряний банкет. - Коли гості почали розсаджуватися, Федір сів за столик, розташований в іншому кінці зали, подалі від Світлани".

Побалувавши себе кількома келихами вина, 43-річний режисер узагалі перестав зображувати сімейну ідилію. А під час проведення аукціону подружжя взагалі шокувало публіку.

"Це був якийсь цирк. Світлана запропонувала початкову вартість лота - 30 тисяч рублів, а Федір 100 тисяч, - розповідає один з гостей. - У мене склалося таке враження, що вони вирішили влаштувати скандал прямо на очах у запрошених".

Помічниця Світлани намагалася згладити конфлікт, але всі зусилля дівчини виявилися марними. У підсумку розлючений кінематографіст покинув ресторан, залишивши своїй дружині право на покупку спірного лота.

Читайте також:

Федір Бондарчук відкриє два ресторани і кондитерську

Бондарчук зніме комедію про "Однокласники.ру"

Федір Бондарчук вступив в Єдину Росію

Повʼязані теми:

Наступна публікація