Боно образився на Меркель

У Ростоку відбувся благодійний концерт поп-зірок «Твій голос проти убогості».


Канцлер Німеччини Анґела Меркель не змогла пригадати, чим вона засмутила лідера гурту «U2» Боно, але припустила: можливо, тим, що не змогла назвати точну цифру коштів, запланованих на допомогу Африці до 2010 року. 

На підсумковій прес-конференції один із журналістів помітив, що лідери «вісімки» їдуть додому щасливі – на відміну від Боно, який після зустрічі з Меркель заявив, що впав у депресію. Музикант давно переймається проблемами Африки. 

На благодійний концерт поп-зірок «Твій голос проти убогості» в Ростоку було продано 70 тисяч квитків, але, за оцінками організаторів, там зібралося не менше 80 тисяч глядачів. Серед його учасників були відомий соліст ірландської групи «U2» Боно, популярна німецька група "Die toten Hosen", Боб Велдоф і Герберт Гренемаєр. Місцева влада влаштувала концерт німецьких і світових естрадних зірок як один із методів боротьби з «антиглобалістами». 

За словами канцлера, в Боно та його партнерів є цікаві проекти з виконання зобов’язань, узятих на себе «вісімкою». 

Меркель повідомила, що на зустрічі з Боно вона не змогла сказати музикантові, скільки коштів буде спрямовано 2010 року. 

Одначе, за її словами, поки що вона не може нічого сказати про бюджет на 2010 рік і змогла лише пообіцяти, що зробить усе, аби допомогти Африці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: