Борис Моїсеєв пересадив шкіру із сідниць

У 54-річного співака Бориса Моїсеєва не обійшлось без передноворічних курйозів.

Російський співак Борис Моїсеєв покалічився на передноворічній корпоративній вечірці. Під час концерту на артиста зі стелі впала розжарена лампа, обпекла щоку та шию.

"Це відбулося так швидко, що я навіть не встиг відскочити, - каже співак. - Було неймовірно боляче. Шкіра обгоріла, місцями обвуглилась".

На вечірку одразу приїхала швидка, співака повезли до найближчої клініки. Кажуть, у Бориса обпечено 35% поверхні шиї. Частину обгорілої шкіри лікарі видалили відразу. За кілька годин взяли шматок шкіри із сідниць співака і пересадили йому на шию. Керував операцією московський пластичний хірург Володимир Тапія.

Зараз співак почувається добре, хоча температурить. На вулицю виходить нечасто. Після Нового року полетить до Швейцарії. Там зробить операцію, щоб позбутися рубців.

Інші джерела запевняють, що жоден софіт на співака не падав. Нібито Борис Моїсеєв зробив собі чергову пластичну операцію і підтягнув шкіру на обличчі. До косметологів пішов, бо не отримав жодного запрошення виступати на новорічних концертах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: