"Бруно" заборонили показувати в Україні через вибори

Комедію "Бруно" не покажуть в Україні через політичну ситуацію. Фільм може образити українців, які дотримуються консервативних і релігійних переконань.

У своєму сьогоднішньому номері британська газета The Guardian висловила припущення, що однією з причин заборони нового фільму Саші Барона Коена "Бруно" в Україні став чинник президентських виборів в Україні.

Газета нагадує, що новий фільм всесвітньо відомого британського коміка Саші Барона Коена "Бруно" повинен був вийти на екрани в пострадянських країнах наступного тижня. Але кажуть, що комедія виявилася дуже відвертою для України.

Нагадаємо, що у фільмі Бруно британський комік Саша Барон Коен, творець образу казахстанського журналіста Бората, виконує роль австрійського журналіста-гея.

The Guardian вважає, що деякі сцени фільму могли б образити верстви населення, що дотримуються консервативних і релігійних переконань.

"Український католицький Захід і православний Схід негативно ставиться до прав сексменшинств, і дотримується вкрай традиційної точки зору з цього приводу. Не дивлячись на зусилля прозахідної української еліти інтегруватися з Європою, поки що в країні спостерігається мало ознак ліберальнішої думки з цього питання", - пише видання.

В матеріалі видання цитує неназваного українського дипломата, який напередодні сказав газеті таке: "Українське суспільство дуже консервативне. Ця тема не обговорюється, але в реальності громадська думка з цього питання така ж, як в Росії. Західна Україна дуже консервативна в питанні родинних цінностей. Вони переконані католики і греко-католики".

Ще одним чинником є президентські вибори в Україні. "Президент країни Віктор Ющенко починає непросту боротьбу за перевибори в січні. У 2004 році він отримав підтримку католицької церкви. Чиновники в оточенні Ющенка могли порахувати, що Анти-Бруно може підняти його (Ющенка) серед виборців літнього віку".

Читайте також:

В Україні заборонили показувати "Бруно"

Гей Бруно захопив американський кінопрокат

Із фільму Саші Барона Коена видалені кадри насмішок з Джексона

Американка звинувачує Сашу Барона Коена у своїй інвалідності

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: