Бруно заплатить 70 мільйонів палестинському лже-терористові

Скандальний комік Саша Барон Коен може заплатити палестинцеві 70 млн фунтів стерлінгів за наклеп. Палестинець стверджує, що після виходу фільму на екрани йому неодноразово погрожували смертю.

Айман Абу Айта, палестинський торговець і громадський активіст із Вифлеєму, подав позов проти британського коміка Саші Барона Коена. Палестинець звинувачує актора в наклепі і оцінює завдану йому матеріальну і моральну шкоду в 70 мільйонів фунтів стерлінгів.

Мова йдеться про одну зі сцен гучного фільму "Бруно": герой Коена, австрійський журналіст-гей, вирушає до табору палестинських біженців Ейн аль-Хільве, в Лівані, щоб зустрітися з лідером терористичного угрупування "Бригада мучеників Аль-Акси". В якості лідера бойовиків перед глядачами постає Айман Абу Айта - саме його висміює Бруно у своєму фірмовому стилі, позбавлене будь-яких табу.

Сцена знімалася в одному з готелів на околиці Вифлеєму, неподалік від ізраїльської військової бази. У липні минулого року Саша Барон Коен заявив, виступаючи в ток-шоу Девіда Леттермана, що його знімальна група, з допомогою ЦРУ, виявила "справжнього терориста".

Айман Абу Айта подав позов проти Коена, Леттермана і компанії NBC Universal Studios. Палестинець стверджує, що після виходу фільму на екрани йому неодноразово погрожували смертю. Крім того, він є переконаним противником тероризму. Абу Айта заявив також, що став жертвою обману: він був упевнений, що Коен - відомий німецький продюсер, що знімає фільм про ситуацію в Палестинській автономії.

Читайте також:

Саша Барон Коен озвучить "Сімпсонів"

Саша Барон Коен їде на "Євробачення"

Саша Барон Коен перетворився на "рожевого фламінго"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: