Брюс Вілліс судиться з принцом

Відомий голівудський актор Брюс Вілліс подав позов проти малазійського принца і його компанії, вимагаючи повернути 900 тисяч доларів інвестицій, вкладених в підприємство по переробці автомобільних покришок.

Принц Імран Ібні Туанку Джафар і Датук Вінод Б.Сехар, які очолюють компанію Petra Group, що займається впровадженням екологічних технологій, вже повернули актору 1,1 мільйон з інвестованих в проект 2 мільйонів доларів.

Затримки з виплатою 900 тисяч вони пояснюють проблемами, викликаними світовою фінансовою кризою.  У позові, поданому до суду Лос-Анджелеса, говориться, що компанія використовує "слушний привід" для того, щоб не повертати гроші.  

Керівництво Petra Group виразило подив у зв'язку із зробленими актором діями. Компанія заявила, що зобов'язується повернути Віллісу кошти, що залишилися,"протягом кількох тижнів", а тому не бачить підстав для звернення до суду.  

За словами актора, він погодився взяти участь в проекті, оскільки вважав, що колишній віце-президент США Альберт Гор, актор Мел Гібсон і інші відомі люди інвестували в компанію "значні суми".  Як стверджує позивач, Сехар пообіцяв йому, що намічене на третій квартал 2008-го року первинне розміщення акцій Elastomer Technologies, дочірній компанії Petra Group, принесе "величезний прибуток". 

Керівництво Petra Group гарантувало актору збереження вкладених коштів і залишило за ним право повернути вкладень, вказується в позові. Проте коли Вілліс захотів вивести свої інвестиції з компанії, її керівництво відмовилось повернути гроші.

Тепер актор вимагає відшкодувати йому не лише вкладені в проект 900 тисяч доларів, але і виплатити компенсацію з розрахунку 10% річних.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: