Чарлі Шин відмовився визнати провину в нападі на дружину

Актор Чарлі Шин не прийшов на засідання суду, на якому його обвинувачували у домашньому насильстві та передав адвокатом, що не визнає своєї провини.

Чарлі Шин
Stupidcelebrities.net
Чарлі Шин відмовився визнати провину в нападі на дружину
Актор Чарлі Шин, обвинувачений в домашньому насильство по відношенню до своєї дружини Брук Мюллер, не визнав свою провину в суді.

Шин був присутній на засіданні суду округу Піткін в понеділок, 15 березня. Під час свого короткотермінового перебування в залі суду Шин не сказав ні слова, а заява актора з відмовою визнати провину передав суду його адвокат Річард Каммінс (Richard Cummins).

44-річному акторові пред'явлені звинувачення за трьома епізодами - погрози розправою, заподіяння шкоди і нападі. Найсерйознішим пунктом звинувачення є погрози - якщо актора визнають винним у погрозах дружині, йому загрожує до 3 років позбавлення волі.

Засідання суду у справі Чарлі Шина з участю присяжних розпочнуться 21 липня 2010.

Приводом до початку судового розгляду над Чарлі Шином послужив дзвінок в поліцію його дружини, яка повідомила, що чоловік напав на неї, погрожував ножем і обіцяв убити, якщо вона подасть на розлучення. 25 грудня 2009 року Шин був заарештований поліцією курортного міста Аспен, штат Колорадо, за підозрою в домашньому насильстві, а потім відпущений на свободу під заставу.

Читайте також:

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Чарлі Шин з дружиною ліг у клініку

Суд висунув Чарлі Шину звинувачення в нападі на дружину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: