Через борги заарештовано рахунки творців фільму "Стиляги"

Рахунки режисерів Валерія Тодоровського і Вадима Горяінова, які зняли фільм "Стиляги", заарештували.

Арбітражний суд Москви через борги заарештував рахунки кінокомпанії "Красная стрела" режисера Валерія Тодоровського. Раніше він вклав близько 334 млн рублів на створення фільму "Стиляги".

Музичний фільм "Стиляги" зібрав у прокаті 453,44 мільйона рублів, тобто для продюсерів, які отримують 40% зборів, картина не окупилися.

Позов проти "Красной стрелы" подала Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія (ВДТРК). Суд дозволив ВДТРК стягнути з "Красной стрелы" більше 100 млн рублів продюсерського доходу, але держкомпанія побоюється, що партнер встигне перевести збори на інші фірми.

Як розповів гендиректор ЗАТ "Красная стрела" Дмитро Домнін, рахунки були арештовані в якості забезпечувальних заходів за поданим навесні в арбітражний суд Москви позовом ВДТРК на 134,1 млн рублів.

Тоді телеканал Россия зажадав половину продюсерського доходу від прокату фільму "Стиляги", а також компенсацію за неузгодженість витрат на просування фільму. Справа в тому, що додатковий бюджет на просування склав близько 175 млн рублів і включив, зокрема, рекламу на Первом канале, России і ТНТ. За словами джерел, близьких до продюсерам, ВДТРК не влаштувала участь Первого канала.

Фільм Стиляги вийшов в прокат 25 грудня 2008 року. Телеканал Росссия і "Красная стрела" інвестували у виробництво близько 334 млн рублів приблизно в однаковій пропорції. Наприкінці жовтня 2008 року на презентації "Стиляг" гендиректор Первого канала Костянтин Ернст несподівано оголосив, що підтримає цю стрічку.

"По суті, виник конфлікт інтересів двох телеканалів, що спричинило наступні судові розгляди продюсерів", - згадує продюсер Олександр Роднянський.

Фільм не окупився: Бюлетень кінопрокатника оцінив збори до 453,44 мільйона рублів, а продюсерський дохід (після вирахування частки кінотеатрів і прокатника) склав близько 180 млн рублів.

Позов ВДТРК був задоволений арбітражним судом Москви, на суму понад 100 мільйонів рублів, повідомили в ВДТРК і "Красной стреле".

"Оскільки Красная стрела є боржником ще низки осіб, які порушили позовне провадження, ми вжили необхідних заходів, щоб забезпечити виконання судового рішення про стягнення на нашу користь понад 100 мільйонів рублів", - сказали в прес-службі ВДТРК.

Читайте також:

Фронтмен Aerosmith впав зі сцени і зламав плече

Дібров зрадив дружині напередодні весілля

Офіційна дружина Дороніна погрожує Наомі Кемпбелл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: