Через кризу Елтон Джон втратив чверть своїх статків

Світова економічна криза привела до того, що більшість найбагатших британських музичних виконавців і продюсерів втратили в 2008 році як мінімум 10 відсотків свого стану.

Публікуючи "музичну" частину щорічного рейтингу найбільш процвітаючих британців видання The Sunday Times Rich List підрахувало і втрати знаменитостей.

Зокрема, зберегти рівень свого добробуту не вдалося Елтону Джону, який втратив 26 відсотків вартості своїх активів, що оцінювалися в 2008 році в 235 мільйонів фунтів стерлінгів. Статки Тома Джонса, які складали у 2008 році 170 мільйонів фунтів, скоротилися на 24 відсотки. Крім того, на 33 відсотки менше грошей стали у творця шоу Рор Idol (російська версія - "Фабрика зірок") Саймона Фуллера (торік його активи налічували 450 мільйонів фунтів).

Причинами погіршення статків зірок видання вважає слабку динаміку інвестицій і падіння цін на нерухомість. Тим часом трьом представникам музичного світу вдалося не лише нічого не втратити, але і, навпаки, збільшити свої фінансові активи. Так, на 16 відсотків, до 52 мільйонів фунтів, збільшилися статки учасників колективу Oasis братів Ліама і Ноеля Галлахерів, які нещодавно записали свій сьомий студійний альбом "Dig Out Your Soul".

На 29 відсотків (до 75 мільйонів фунтів стерлінгів) виросли статки Джуді Креймер, продюсера мюзиклу і фільму "Mamma mia!". На думку видання, саме вони стали причиною зростання її фінансових активів.

Крім того, на 7 відсотків, до 120 мільйонів фунтів стерлінгів, виросли активи Саймона Коуелла, власника звукозаписуючого лейбла Syco, що став в 2008 році найбільш успішним у Великобританії.

Читайте також:

Елтон Джон зніме фільм про прибульців

Елтон Джон побував у Підмосков'ї

Елтон Джон напише мюзикл про гея

Елтон Джон обіграв Курнікову у теніс

Роялі Елтона Джона продадуть на аукціоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: