Через шалених фанів Джастін Бібер заночував у автобусі

Юний співак Джастін Бібер змушений був провести ніч у автобусі через двох шанувальниць, які побували у його номері в готелі.

Під час концерту Джастіна Бібера в Ліверпулі трапилась непередбачувана подія. Зірці довелося ночувати у власному автобусі, призначеному для пересування під час турне після того, як двоє шанувальниць проникли в заброньований для співака люкс готелю "Hard Days Night Hotel".

До початку концерту Джастін в'їхав у свій номер і розташувався в ньому, так як передбачалося, що він проведе в цьому номері всі вихідні. Кількість шанувальників, яка прийшла до місця проведення концерту заздалегідь, була занадто великою, і навіть місцевим поліцейським насилу вдавалося стримати підлітків.

Але фантазія фанатів не знає кордонів і дві заповзятливі дівчини вирішили підібратися до свого кумира як можна ближче. І зробити вони вирішили це в готелі, де оселився співак.

Дві шанувальниці 16 і 18 років зуміли пробратися в готель через службовий вхід і викрасти два костюми обслуговуючого персоналу. Переодягнувшись, вони постукали в номер співака і повідомили, що з'явилися прибрати кімнату. Охорона впустила двох дівчат і вони мляво почали протирати пил. Після того, як представники служби безпеки зірки вийшли з номера, дівчата дістали мобільні телефони і почали знімати на камеру особисті речі Джастіна. Коли охорона повернулася, то почула дівоче хіхікання, що доносилося зі спальні, зайшла туди і упіймала дівчат на місці злочину.

Дізнавшись про це, засмучений Джастін прийняв рішення не повертатися в номер, і приїхав ночувати у автобус.

Читайте також:

Джастін Бібер продав своє волосся за 40 тисяч доларів

Фанати Джастіна Бібер оголосили війну його конкурентці

Оззі Осборн знявся в рекламі із Джастіном Бібером

Джастіна Бібера можуть заарештувати через шалених фанаток

Джастіна Бібера можуть заарештувати через шалених фанаток

Повʼязані теми:

Наступна публікація