Зі скандалом Червоненко запросив Заворотнюк на "Ялта-Ралі"

Історія про те, що Євген Червоненко та Анастасія Заворотнюк не поділили площу у Ялті продовжується.

Зі скандалом Червоненко запросив Заворотнюк на "Ялта-Ралі"
Тільки-но вчора ми писали про те, що акторка Анастасія Заворотнюк та політик Євген Червоненко не поділили площу у місті Ялта, як сьогодні вони дали кожен по прес-конференції.

На даний момент вони займаються кожен своїм проектом в курортному місті Криму Ялті. Проекту "Ялта ICE" Анастасії Заворотнюк загрожує дострокове закриття. Льодовий каток, який розташований на самій набережній, вже діє. За контрактом, погодженим з адміністрацією міста Ялти, проект дійсний до середини вересня.

"У нас є документи, у яких зазначено, що каток діє до 15 вересня, - каже Анастасія Заворотнюк. - Ми сподіваємось, що нам дозволять провести льодове шоу".

В цей же час, віце-мер Києва Євген Червоненко організовує проведення традиційного щорічного етапу Кубка Європи "Prime Yalta Rally 2009", яке намічене на 11-13 вересня. Організатори обрали місце на набережній, де зараз встановлений льодовий каток Заворотнюк. На цьому місці намічено поставити трибуни, сцену, подіум, звідки буде даватись старт учасникам Prime Yalta Rally 2009.

"Prime Yalta Rally 2009 ми проводимо щороку, - каже Червоненко. - І ми попреджали і адміністрацію міста, і усіх, в яких числах воно буде проводитись. Ялта-ралі відбудеться у будь якому випадку".

До речі, на Prime Yalta Rally 2009 буде втсановлена прозора сцена на воді. На ній виступлять "Океан Ельзи", Анастасія Волочкова, НеАнгели, Nikita, Наталка Могилевська.

До речі, під час прес-конференції Анастасії Заворотнюк предатсавники Червоненка передали їй запрошення на Prime Yalta Rally 2009.

Читайте також:

Заворотнюк не може поділити Ялту із Червоненком

Анастасія Заворотнюк у Ялті відкрила каток

Анастасія Заворотнюк стала жертвою маніяка

ВідеоСкандал Червоненка і Заворотнюк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: