Червоненко змусив Заворотнюк розібрати каток у Ялті

Від катка залишилися 342 розбиті гранітні плити набережної Ялти.

Льодовий каток "Ялта Iсe" на набережній Ялти, власницею якого є відома російська акторка Анастасія Заворотнюк, вже демонтований і на його місці почався монтаж об’єктів "Prime Yalta Rally 2009".

Про це заявив глава оргкомітету щорічного етапу кубку Європи "Prime Yalta Rally" Євген Червоненко.

"На сьогодні, на 12:30, катка Заворотнюк не існує. Вмонтовуються сертифіковані об’єкти "Prime Yalta Rally 2009". На жаль, від катка залишилися 342 розбиті гранітні плити набережної Ялти, на які Заворотнюк і компанію за договором повинні були дати гроші, на відновлення. Але це залишилося на плечах міста", - сказав Червоненко.

"Мені неприємно, що люди, користуючись своєю популярністю, намагаються вирішити свої проблеми за рахунок України. Але ми дали гідну цивілізовану відповідь. Заворотнюк мені нецікава - я не дивлюся серіали і мильні опери", - додав він.

Нагадаємо, 2 вересня зірка телесеріалу "Моя прекрасна няня" Заворотнюк заявила, що все ще сподівається на вирішення конфлікту з заступником Київського міського голови Червоненком, пов’язаного з проведенням проекту "Ялта Iсe" і щорічного етапу кубку Європи "Prime Yalta Rally 2009". Проте, за словами актриси, поки все, чого вона змогла добитися - це зустрічі з Червоненком "в стилі 90-х".

Заворотнюк стверджувала, що спочатку одержала згоду Червоненко провести спільне шоу "Ялта Айс" і "Ялта Ралі 2009" 11-13 вересня, проте потім, на другій зустрічі Червоненко нібито зажадав демонтувати льодовий комплекс.

У відповідь Червоненко заявив, що "Ялта Iсe" не дозволяє забезпечити безпеку гостей ралі, спортсменів і осіб, що охороняються державою.

Читайте також:

Анастасія Заворотнюк у Ялті відкрила каток

Заворотнюк не може поділити Ялту із Червоненком

Зі скандалом Червоненко запросив Заворотнюк на "Ялта-Ралі"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: