Чоловік Канделакі зустрічаєтья з колишньою Діброва

В Інтернеті з'явилась інформація про те, що чоловік Тіни Канделакі зраджує їй.

Президент США "распустил руки"
Комсомольская правда
Андрій Кондрахін та Саша Діброва
Російські ЗМІ активно обговорюють можливе розлучення популярної телеведучої Тіни Канделакі з її чоловіком, бізнесменом Андрієм Кондрахіним, якого останнім часом часто бачать в товаристві Саші Дібрової – екс-дружини скандально відомого шоумена Дмитра Діброва.

Кажуть, що Канделакі переїхала жити в елітний комплекс до свого нового коханого – якогось олігарха. Кондрахін продовжує жити з матір'ю у їхній колишній квартирі. Друзі пари стверджують: Канделакі і Кондрахін мають намір подати на розлучення, проте не хочуть афішувати свій розрив в пресі.

Дмитро Дібров і Саша Шевченко
Кажуть, що Кондрахін зустрічається із екс-дружиною Діброва Сашею Шевченко
Вони вважають, що причиною сварки послужили невдачі чоловіка Тіни на діловому терені і неувага Тіни до проблем Кондрахіна.

Відзначимо, що Канделакі і Кондрахін прожили разом 11 років і мають двох дітей. Нагадаємо також, що на початку цього року 49-річний Дмитро Дібров розлучився зі своєю попередньою дружиною Сашею Шевченко, шлюб з якою продовжувався всього один рік. Александрі на момент весілля з телезіркою було 24 роки. Пара розпалася перед новорічними святами, і відразу услід за цим до Дмитра переїхала його теперішня дружина – 19-річна модель Поліна Наградова з Ростова.

Читайте також:

Тіна Канделакі привселюдно образила Настю Заворотнюк

Тіна Канделакі взасос цілувалась з Малаховим

Тіна Канделакі забрала дітей і пішла від чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: